O nás

Dentální hygiena je obor zaměřující se nejen na léčebnou a vzdělávací činnost, ale i na preventivní opatření. Pravidelné návštěvy dentální hygienistky snižují rizika vzniku nejrůznějších onemocnění dutiny ústní, jako jsou například zubní kaz, zánět dásní (gingivitis) nebo zánět hlubších struktur vazivového a kostního závěsného aparátu zubu (parodontitis). 

Obor dentální hygienistka jsem vystudovala na 3. lékařské fakultě UK v Praze. Poté jsem pracovala na dentálních klinikách v Liberci a v Praze.


Ke každému klientovi přistupuji individuálně a vždy se snažím o bezbolestné ošetření. Nabízím širokou nabídku služeb, jako jsou nácvik správné techniky čištění, odstranění zubního kamene pomocí ultrazvuku a ručních nástrojů, odstranění nežádoucích pigmentací pomocí Air-flow (pískování), leštění zubů, bělení zubů, ošetření citlivých zubních krčků a fluoridace. 


Tak neváhejte a objednejte se ke mně na dentální hygienu. Protože dentální hygiena je životní styl.


 


Reference

Na dentální hygieně u paní hygienistky jsem byla po každé návštěvě velice spokojená.
Před nedávnem jsem se rozhodla pro bělení zubů, které opět dopadlo na jedničku.
Paní hygienistka mi dala zuby do pucu, a já rozhodně budu docházet dál.
Paní hygienistka je profesionální, přátelská, charismatická a empatická, takže se není čeho bát. 

Barbora Šmehilová

Vstřícný a profesionální přístup.

Johana Losenická

Profesionální přístup - ošetření je naprosto bezbolestné a paní hygienistka je moc milá :-)

Lucie Žídková

Nejlepší dentalni-hygiena! Můžu jen doporučit. Za půl roku sem tam jak na koni :)

Lucie Chyšková

Pěkné prostředí podniku, kousek od metra, i přes drobný problém s časem rezervace bezproblémová komunikace. Paní hygienistka je velice příjemná, usměvavá a profesionální, všechno ukáže, vysvětlí, skutečně ji záleží na výsledku, věnovala se mi déle než by musela, cca. 70 minut. Ošetření naprosto bezbolestné a perfektně provedené, dostal jsem s sebou i několik mezizubních kartáčků. Zatím nejlepší dentální hygiena, na které jsem kdy byl. Rád znovu navštívím.

Jan -

Paní hygienistka velmi příjemná, vše ráda vysvětlí a výsledek je také perfektní.

Ondřej -

Paní doktorka Vacíková milá a její provedení práce bezbolestné a maximálně pohodlné, vřele všem doporučuji a i do budoucna ji budu využívat ohledně péče o moje zuby.

Kamil Dahlan

Výkon bezbolestný s výborným výsledkem
Sympatická, komunikativní a usměvavá paní hygienistka se skvělým přístupem a úžasným přehledem v problematice péče o zuby
Pěkné prostředí kliniky / ordinace
Zatím nejlepší dentální hygiena 

Petr -

Paní hygienistka příjemná, komunikativní, nevtíravá, pěkně zachází s dítětem, vysvětluje a dítě se nebojí.. Výkon bezbolestný s výborným výsledkem.

Lydie -

Moc milá mladá slečna. Podrobně vysvětlila jak co nejlíp čistit zuby proč důležitý mezizubní kartáček a správnou techniku použití. Perfektně vyčistila zoubky. Určitě doporučuji

Anna -